HİZMETLERİMİZ
Güvenlik Hizmetlerimizin İşleyişi
Denetleme Hizmetlerimiz
Tesis İçi Hizmetlerimiz
Tesis İçi Hizmetlerimiz
Apartman ve Site Güvenliği
Alışveriş merkezi güvenliği
Otel ve Sosyal Tesis Güvenliği
Kişisel Koruma
Organisazyon Güvenliği
Fiziki Güvenlik
Güvenlik
İnsanların en temel ihtiyaçlarından biride güvenliktir. Sonyıllarda hızla artan kente göç bunun akabinde işsizliğin getirdiği çaresizlik yada kolay para kazanma hırsının sonunda organize olan suçların çoğalması, devletin sağladığı korunmanın dışında özel güvenlik..
Apartman ve Site Güvenliği
İnsanları bir arada yaşamaya iten en büyük olgulardan biride güven duygusudur. Dünyanın en kozmopolitik şehirlerinden biri olan istanbulda hergün duyduğumuz suçlar ve yöntemleri bizi önlem almaya yöneltir. Bizce alınabilinicek en iyi yönlemlerden biride profesyonel güvenlik hizmeti almaktır.
Otel ve Sosyal Tesis Güvenliği
Son yıllarda hızla artan terörizm, şiddet, hırsızlık gibi pek çok etken dünya genelinde güvenliği ön plana taşımıştır. Özellikle de turizm alanında "Güvenlik" daha da önem kazanmaktadır. Özellikle iş seyahati yapan müşterilerin ve kongre organizatörlerinin otel tercihlerindeki en önemli kriterlerden biri haline gelmiştir . Royal Güvenliğin özel eğitilmiş ve tecrübe sahibi güvenlik personelleri ile siz ve müşterilerinizin güvenliğinie en üst seviyede tutmayı taahhüt ediyoruz.
Organisazyon Güvenliği
Uzun süre emek zaman harcadığınız ve tekrarı olmayan organisazyonlarınızın güvenlik tedbirlerini almak ve organisazyon boyunca güvenliği sağlamak.
Alışveriş merkezi güvenliği
Alışveriş merkezlerinin güvenliği kozmopolitik ve dinamik yapısı itibariyle titiz ve profesyonel bir çalışma altyapısı gerektirir, olası durumların kontrol altında olması oluşabilecek tehditlerinde müşterileri huzursuz etmeden önlenmesi başlıca görevlerimizdendir
Kişisel Koruma
Talep eden kişiler için yakın koruma
Hastane, Okul, Hava Alanı Güvenliği
İnsaların kalabalıklar halinde sürkile olduğu bölgelerdeki gerekli güvenlik önlemlerini almak ve güvenliği sağlamak
Bina ve Tesis Güvenliği
Royal Güvenliğin proje kapsamındaki alanlarda güvenliğin ve huzurun sağlanması sürekli denitim halinde olmak.
Fiziki Güvenlik
Royal Güvenliğin proje kapsamındaki alanlarda gerekli güvenlikdonanım ve techisatların kurulumu ve kullanımı